Ambasador Miłosierdzia

szczegóły akcji charytatywnej

Kupując bilet na jeden z koncertów „Betlejem w Polsce”, stajesz się AMBASADOREM MIŁOSIERDZIA

Dochód z trasy koncertowej zostanie przekazany na wsparcie osób potrzebujących. W wyjątkowy czas Bożego Narodzenia Twoja bezinteresowna pomoc to wielki Dar Serca.

Spotkajmy się na koncertach, by stać się wspólnotą Ambasadorów Miłosierdzia!!

Wspierasz naszą akcję Ambasador Miłosierdzia, także kupując płytę pt. „Jak w Betlejem”, nabywając cegiełkę charytatywną lub przekazując darowiznę. 

Możesz przekazać swój  dar na rachunek :

12 1560 1111 2024 5510 5000 0002

z dopiskiem : Betlejem

Fundacja Światło-Życie


Przyłącz się do akcji - zostań Ambasadorem Miłosierdzia!

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. 
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. 
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Target Sound Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. 1 Praskiego Pułku WP 7/2, w Warszawie (kod pocztowy: 05-075), tel. 32 250-11-44, adres e-mail: biuro@targetsound.pl

Celem zbierania danych w postaci imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu jest chęć udzielenia odpowiedzi na zadane zapytanie i nawiązania współpracy handlowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty na zadane w formularzu zapytanie. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na zapytanie.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.